• Kategorie
  • Parametry
  • Aeris

Rekuperatory Aeris

Rekuperatory to coraz bardziej popularne i powszechne urządzenia, montowane w nowoczesnych, oszczędnych i proekologicznych domach. Ich montaż jest niezastąpiony w domach pasywnych, w których stosuje się wszelkie dostępne technologie, mające na celu redukcję strat ciepła, oraz minimalizację wydatków. Rekuperatory Aeris to urządzenia najnowszej generacji, niezwykle zaawansowane technologicznie, zapewniają maksymalną oszczędność energii, przy minimalnym jej zużyciu.

Rekuperatory Aeris - innowacyjna technologia z Holandii

Rekuperatory Aeris produkowane są w Holandii, w fabryce jednego z największych producentów urządzeń wentylacyjnych w Europie. Urządzenia te mają pełną obsługę serwisową zarówno w czasie trwania gwarancji, jak i po jej zakończeniu. Ich innowacyjność przejawia się między innymi w możliwości zdalnego sterowania, z poziomu tabletu, smartfona czy komputera. Rekuperatory Aeris są tak skonstruowane, aby minimalizować zużycie energii elektrycznej, ponadto posiadają inteligentny układ antyzamrożeniowy, który chroni urządzenie przed niskimi temperaturami.

Wyposażenie rekuperatorów Aeris

Rekuperatory Aeris to najnowsze rozwiązania technologiczne zamknięte w jednym urządzeniu. Każdy z nich wyposażony jest w:
*duży wymiennik ciepła, gwarantujący maksymalną powierzchnię odzysku ciepła *super ciche wentylatory promieniowe, wyposażone w siatkę przepływową i pierścień przepływowy * świetnie izolowaną obudowę zewnętrzną, umożliwiającą łatwy dostęp serwisowy *zintegrowaną, modulowaną, wewnętrzną nagrzewnicę wstępną, działającą na zasadzie impulsów, co zmniejsza zużycie energii i zapewnia stałą pracę systemu *modulowany bypass, który gwarantuje większy komfort nawiewu *innowacyjną technologię adaptacji klimatu, która opiera się o średnią temperaturę z ostatnich 5 dni *objętościowy i masowy pomiar przepływu powietrza * szczelne i sztywne filtry, o oryginalnym, plisowanym kształcie i wysokiej klasie filtracji - G4 *moduł o obsługi zdalnej przez aplikację * moduł do całkowitej integracji z protokołem domu inteligentnego KNX.
Rekuperatory Aeris to gwarancja najwyższej efektywności w zakresie odzysku ciepła, te urządzenia to prawdziwe diamenty w swojej klasie.