• Kategorie
  • Parametry
  • Gree

Klimatyzatory ścienne Gree

Jest największą fabryką klimatyzatorów na świecie, pierwsze urządzenia z linii produkcyjnej zeszły już w 1991 roku, produkcja urządzeń komercyjnych rocznie osiąga 5,5 miliona egzemplarzy, natomiast kompletów serii Residential i Light Commercia 60 mln. To dowody na to, że warto zaufać Gree!

Klimatyzatory ścienne Gree to urządzenia o wysokiej klasie energetycznej, wyposażone w zaawansowane filtry, skutecznie oczyszczające powietrze, troszczące się o dobro człowieka i środowisko naturalne, z kilkoma trybami prędkości oraz czasu chłodzenia. Klimatyzatory wyposażone są w nowoczesne silniki, których celem jest wzrost wydajności i efektywności pracy, przy jednoczesnym obniżeniu zużycia energii. Wszystkie produkty marki Gree wyróżniają się estetycznym wyglądem, obudowa ma minimalistyczny design, dzięki czemu dyskretnie wtapia się w aranżację pomieszczenia.

Klimatyzatory ścienne marki Gree - funkcje i możliwości

Działanie urządzeń polega na schładzaniu lub ogrzewaniu pomieszczeń z intensywnym nawiewem powietrza. Przepływ można regulować. Posiadają inteligentne czujniki temperatury, dzięki którym same dopasowują jej wartość do zaprogramowanej. Samooczyszczanie oraz inteligentne odszranianie, w które wyposażone są te klimatyzatory to cechy, pozwalające zachować wymianę czystego powietrza bez grzybów czy pleśni. Użytkownik może wybrać prędkość obrotów wentylatora z kilkustopniowej skali w zależności od potrzeb. Sterowane pilotem urządzenia mogą zostać zaprogramowane na podtrzymanie konkretnej, zadanej temperatury. Posiadają cztero-kierunkowy nawiew, który można regulować, przez co utrzymywać maksymalny komfort cieplny w pomieszczeniu.

Klimatyzatory ścienne Gree - zastosowanie

Klimatyzatory ścienne Gree mają szerokie zastosowanie zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak i w hotelach czy biurach. Ich wielofunkcyjność - zarówno chłodzenie jak i ogrzewanie powietrza sprawia, że chętnie są montowane w pomieszczeniach, aby poprawić komfort przebywania w nich. Niski stopień zużycia energii, cicha praca oraz precyzyjny system kontroli temperatury sprawia, że klimatyzatory ścienne z rodziny marki Gree doskonale spełniają swoje zadania. Ich elegancki, minimalistyczny wygląd pozwala na zamontowanie w każdym pomieszczeniu, gdzie nie będą zaburzały charakteru wystroju. Ich wysoka niezawodność pracy oraz przystępna cena to dodatkowe atuty. Dostępność różnych modeli pozwala na dobór odpowiedniego urządzenia do powierzchni pomieszczenia.

Marka Gree dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom wychodzi naprzeciw coraz większemu zapotrzebowaniu na energooszczędne i przyjazne naturalnemu środowisku urządzenia, które stają się niezbędne w codziennym życiu oraz pracy. Klimatyzatory ścienne Gree są jedną z najlepszych propozycji poprawiających w znacznym stopniu komfort użytkownika dzięki doskonałej jakości oraz łatwej i intuicyjnej obsłudze.