• Kategorie
  • Parametry
  • Grzejniki

Grzejniki

Systemy grzewcze, które znajdują się w naszej ofercie, to rozwiązania kompleksowe, które charakteryzują się dużą różnorodnością. Mimo to, łączy je kilka wspólnych cech - bezpieczeństwo, wygoda obsługi i energooszczędność.

Grzejniki olejowe

To bardzo szeroki wycinek naszej oferty. Obejmuje on urządzenia, które w trakcie swojej pracy wykorzystują olej, będący jednocześnie efektywnym czynnikiem grzewczym. W produktach dostępnych w naszej ofercie zaimplementowano szereg rozwiązań, poprawiających warunki pracy z grzejnikami olejowymi. Jednym z najciekawszych jest tzw. czujnik przechyłu, wyłączający grzejnik w momencie jego przechylenia, lub przewrócenia.

Grzejniki konwekcyjne

Grzejniki konwekcyjne są istotną częścią naszej oferty. Posiadają wbudowaną spiralę grzejną, której efektywność pracy poprawia wbudowany termowentylator. Zasada pracy takiego urządzenia jest prosta. Chłodne powietrze, za pomocą elementów wymuszających ciąg powietrza jest wsysane do grzejnika a następnie - po ogrzaniu do odpowiedniej temperatury - wypuszczane górą.

Panele grzewcze

Dostępne w naszej ofercie panele grzewcze to rozwiązania, które charakteryzują się ciekawym, dyskretnym designem i dużą ekonomiką pracy. Wykonane są one najczęściej z elementów aluminiowych i szklanych, co jeszcze bardziej podkreśla ich nowoczesny wygląd. Doskonale nadają się do nagrzania poszczególnych pomieszczeń, charakteryzując się przy tym stosunkowo niewielką mocą na poziomie około 1 kW.

Termowentylatory

Dostępne w naszej ofercie termowentylatory, to proste, przyjazne urządzenia grzewcze, obsługujące średniej wielkości pomieszczenia (do około 12 metrów kwadratowych). Zastosowany w nich dedykowany, ceramiczny element grzejny sprawia, że nie tylko efektywniej oddają one ciepło, ale przede wszystkim spalają znacznie mniej kurzu, co ogranicza nieprzyjemny zapach, tak charakterystyczny dla termowentylatorów. W celu dokładniejszego zapoznania się z całym naszym asortymentem, serdecznie zapraszamy do przejrzenia całej naszej oferty. W razie jakichkolwiek pytań, chętnie służymy pomocą.