• Klimatyzator ścienny Gree Change GWH24KG-K3

Klimatyzator ścienny Gree Change GWH24KG-K3

moc chłodnicza klimatyzatora 7,0 kW
klimatyzator do powierzchni 70 m2
3319.00
3319.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena dostawy 0
Kurier UPS 0
Odbiór osobisty 0

Zamówienie telefoniczne: 516 469 995

Zostaw telefon

Klimatyzator ścienny Gree Change GWH24KG-K3

 Wyposażony w sprężarkę inwerterową automatycznie dostosowuje swoją pracę do warunków panujących w pomieszczeniu, co pozwala na zapewnienie sobie i swoim bliskim komfortu termicznego niezależnie od warunków pogodowych na zewnątrz. Klimatyzator Gree Change charakteryzuje się niskim współczynnikiem zużycia energii oraz cichą pracą. Wyposażony został ponadto w system precyzyjnej kontroli temperatury.

Funkcja Auto Clean pozwala na automatyczne oczyszczanie urządzenia, co gwarantuje stały dopływ świeżego i czystego powietrza wolnego od bakterii i wirusów. Dodatkowo, klimatyzator posiada funkcję turbo, która pozwala na szybkie schłodzenie lub ogrzanie powietrza, inteligentne odszranianie i automatyczny tryb snu. Wyróżnia się również szerokim kątem nawiewu, dzięki którem chłód lub ciepło rozprowadzane jest po pomieszczeniu równomiernie. 

Funkcje Gree Change GWH24KG-K3 :

- program 24h

- funkcja turbo

- samodiagnoza

- gorący start

- auto restart

- cicha praca

- inteligentne odszranianie

- 7 prędkości wentylatora

- 1 tryb snu

- automatyczny tryb snu

- pobór mocy standby 1w

- auto clean

- efektywne chłodzenie/grzanie

- oszczędzanie energii

- szeroki kąt nawiewu - pionowy ruch żaluzji

- niezależne osuszanie

- filtr plazmowy

- jonizator

 

Jonizator plazmowy

 

Jonizator plazmowy to aktywny filtr elektrostatyczny, który najpierw polaryzuje zanieczyszczenia, aby je potem elektronicznie odseparować. Z tego powodu filtr plazmowy bardzo efektywnie usuwa z powietrza nie tylko drobne, mikroskopijne cząstki kurzu, lecz także dym papierosowy, nieprzyjemne zapachy, roztocze domowe, bakterie i pyłki. Filtr ten można łatwo i dokładnie wyczyścić wodą, przy tym nie trzeba go ustawicznie wymieniać.

 

Klimatyzatory GREE nie tylko zapewnią odpowiednią temperaturę pomieszczenia, ale również uczynią powietrze bardziej bezpiecznym. Filtr plazmowy oczyszcza powietrze ze szkodliwych bakterii, chroni Twoją rodzinę zmniejszając ryzyko zachorowań na grypę oraz inne choroby, wywołane wirusami znajdującymi się w powietrzu. Obniża poziom alergenów w powietrzu, ułatwiając życie alergikom.

 

Cold Plasma

 

 

 Change 24

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie