• Klimatyzator ścienny SAMSUNG Premium AR09KSPDBWKNEU/X

Klimatyzator ścienny SAMSUNG Premium AR09KSPDBWKNEU/X

moc chłodnicza klimatyzatora 2,5 kW
klimatyzator do powierzchni 25 m2
Brak towaru
3279.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu brak towaru
Cena przesyłki 0
Kurier UPS 0
Zostaw telefon

Klimatyzator ścienny SAMSUNG Premium AR09KSPDBWKNEU/X

Klimatyzator ścienny Samsung Premium uznawany jest za arcydzieło sztuki inżynierskiej. To zaszczytne miano zawdzięcza swoim bogatym funkcjom i estetycznemu wyglądowi. Jest to ultraciche urządzenie o klasie energetycznej A++, co jednocześnie sprawia, że pobiera niewielką ilość energii przy bardzo wydajnej pracy. Dzięki szerokiemu nawiewowi chłód dociera do każdego zakątka pomieszczenia. Średnica wentylatora została powiększona w taki sposób, aby struga powietrza sięgała do najdalszych powierzchni.

W klimatyzatorze zastosowano ponadto technologię Digital Inwerter, co zwiększa wydajność jego pracy. Funkcją 2 Step Cooling schładza powietrze w trybie Fast Cool, a następnie automatycznie przełącza się na tradycyjny tryb Comfort Cool. Obecny w urządzeniu nowoczesny filtr skutecznie zwalcza bakterie oraz wirusy. 

Błyskawiczne Chłodzenie

Chłodzenie szybsze o 38%

Innowacyjna forma trójkąta sprawia, że poczujesz komfort i przyjemny chłód aż o 38% szybciej1. Większa niż w standardowych modelach powierzchnia ssąca i powierzchnia nawiewu oraz wentylator gwarantują, że przepływ powietrza jest znacznie wydajniejszy co zapewnia błyskawiczne chłodzenie.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie