• Klimatyzator ścienny SAMSUNG Prestige AR12JSPFAWKNEU/X

Klimatyzator ścienny SAMSUNG Prestige AR12JSPFAWKNEU/X

moc chłodnicza klimatyzatora 3,5 kW
klimatyzator do powierzchni 35 m2
Brak towaru
3979.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu wycofany
Cena przesyłki 0
Kurier UPS 0
Zostaw telefon

Klimatyzator ścienny SAMSUNG Prestige AR12JSPFAWKNEU/X

Światowej klasy klimatyzator ścienny, wyróżniający się zaawansowaną technologią, który zapewnia wyjątkowo wysoki komfort użytkowania. Triangle Design to konstrukcja, która pozwoliła projektantom zwiększyć przepływ powietrza oraz powierzchnię nawiewu, a także powierzchnię ssącą. Klimatyzator jest niezwykle energooszczędny, o czym świadczy wysoka klasa A+++. Struga powietrza zostaje skierowana daleko w głąb pomieszczenia, dzięki czemu przyjemna temperatura odczuwalna jest w każdym miejscu. Jonowy filtr neutralizuje szkodliwe dla organizmu człowieka wirusy i alergeny, a jonizator SPi emitujący cząsteczki tlenu i wodoru poprawia jakość powietrza.

Urządzeniem można sterować przy pomocy urządzenia mobilnego. Istnieje możliwość jego zaprogramowania w taki sposób, aby pracował automatycznie w odpowiednie dni tygodnia.

Błyskawiczne Chłodzenie

Chłodzenie szybsze o 38%

Innowacyjna forma trójkąta sprawia, że poczujesz komfort i przyjemny chłód aż o 38% szybciej1. Większa niż w standardowych modelach powierzchnia ssąca i powierzchnia nawiewu oraz wentylator gwarantują, że przepływ powietrza jest znacznie wydajniejszy co zapewnia błyskawiczne chłodzenie.

Błyskawiczne Chłodzenie

 

 

 

 

 

 

Intensywniejszy nadmuch

Chłodzenie Całego Pomieszczenia

Zwiększony zasięg strugi powietrza

Zwiększona szerokość oraz poprawiony kąt nawiewu, z dodatkowymi kierownicami w kształcie V, również przyczyniają się do poprawy przepływu powietrza. To sprawia, że chłodne powietrze jest dostarczane dużo szybciej, dalej oraz szerzej4. To sprawia, że świeże powietrze dociera w najdalsze zakamarki pomieszczenia.

Rozprowadzanie schłodzonego powietrza na większą odległość

Digital Inverter

Oszczędność energii dzięki inteligentnej pracy.

Technologia Digital Inverter pozwala zaoszczędzić energię i utrzymać stałą temperaturę dzięki pracy w sposób ciągły w przeciwieństwie do systemów typu ON/OFF. Aktualny model Digital Inverter zużywa tylko 32% energii w porównaniu do konwencjonalnych modeli5. Utrzymuje żądaną temperaturę bez częstego włączania i wyłączania, co sprawia, że pracuje ciszej i rzadziej ulega awariom.

 

 

 

Zoptymalizowane 2-stopniowe chłodzenie

 

 

 

Oszczędność energii w trybie pojedynczego użytkownika

Chłodne i świeże powietrze dla Ciebie i Twojej Rodziny

Jonizator Powietrza Virus Doctor oraz filtr Easy Filter

Virus Doctor poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach, eliminując zanieczyszczenia biologiczne zagrażające zdrowiu: wirusy, bakterie, roztocza, pleśń i czynniki wywołujące alergie7. Samsung Virus Doctor , zaawansowany system oczyszczania, zapewnia Ci komfort świeżego, czystego powietrza w Twoim najbliższym otoczeniu. Skuteczność Virus Doctor została potwierdzona przez międzynarodowe organizacje w tym TÜV Rheinland Polska.

 

Sterowanie przez Wi-Fi

Pełna kontrola: zawsze i wszędzie

Aplikacja Smart Air Conditioner10 na smartfony i tablety umożliwia zdalne sterowanie9urządzeniem m.in. włączanie, wyłączanie, wybór trybu pracy, ustawienie temperatury oraz zaprogramowanie harmonogramu pracy.

Technologia Triple Protector Plus

Ochrona obudowy i wymiennika ciepła

Ochrona sprężarki Samsung zapobiega przed skutkami nadmiernych wahań napięcia. Wymienniki ciepła w skraplaczach Samsung są zaprojektowane z materiału bardzo odpornego na korozję, co zabezpiecza je przed rdzewieniem. Takie zabezpieczenie skraplacza umożliwia wydajne chłodzenie oraz czyste powietrze bez obawy zużycia.

 

 

 

Zabezpieczenie sprężarki

 

 

 

Zabezpieczenie sterownika
 
image
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie