• Klimatyzator ścienny Samsung ECO AR12KSFPEWQNZE/X

Klimatyzator ścienny Samsung ECO AR12KSFPEWQNZE/X

moc chłodnicza klimatyzatora 3,5 kW
klimatyzator do powierzchni 35 m2
Brak towaru
2459.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier UPS 0
Zostaw telefon

Klimatyzator ścienny Samsung ECO AR12KSFPEWQNZE/X

Klimatyzator ścienny Samsung ECO Nowoczesna technologia o klasycznym wyglądzie – firma Samsung proponuje klimatyzator ścienny ECO, które charakteryzuje się energooszczędną oraz cichą pracą, wydajnością i zaawansowanymi funkcjami, pozwalającymi na dostosowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb. Klimatyzator wyposażono w filtr HD, który zabezpiecza wymiennik ciepła przed osadzaniem się kurzu i jednocześnie jest skuteczną barierą dla drobnoustrojów unoszących się wraz z kurzem. Klimatyzator automatycznie osusza wymiennik ciepła. Po jego wyłączeniu jeszcze przez pewien czas wentylator urządzenia pracuje, co zapobiega pozostawaniu w jego wnętrzu wilgoci. Wyjątkową nowością jest funkcja pracy nocnej, zapewniająca komfortowy sen w pomieszczeniu o właściwej temperaturze, a jednocześnie gwarantuje oszczędność energii. 

KLIMATYZATORY SAMSUNG ECO – FILTR HD

Filtr HD to podstawowy filtr mechaniczny, który z jednej strony stanowi zabezpieczenie wymiennika ciepła przed osadzaniem się kurzu, a z drugiej strony – barierę dla unoszących się wraz z kurzem drobnoustrojów. Filtr HD, w jaki wyposażono klimatyzatory Samsung Eco, został wykonany z dużą precyzją i jak na podstawowy filtr stanowi solidną i niezawodną ochronę.

KLIMATYZATORY SAMSUNG ECO – AUTOMATYCZNE OSUSZANIE WYMIENNIKA CIEPŁA

W klimatyzacji starego typu po wyłączeniu urządzenia we wnętrzu klimatyzatora pozostawała wilgoć. A wilgoć to znakomita pożywka dla pleśni, która nie dość, że miała zły wpływ na samopoczucie domowników, to jeszcze była źródłem nieprzyjemnego zapachu. Aby temu zapobiec, klimatyzatory Samsung Eco po wyłączeniu pozostawiają przez jakiś czas włączony wentylator, który powoduje odparowanie wilgoci z urządzenia. Wszystko dla ochrony Twojego zdrowia.

KLIMATYZATORY SAMSUNG ECO – TECHNOLOGIA SMART INVERTER

Kiedyś agregaty klimatyzatorów działały tak, jak agregaty np. w lodówce. Jedyną możliwością regulacji ich mocy było cykliczne włączanie i wyłączanie sprężarki. To powodowało wahania temperatury i wilgotności w pomieszczeniach.

Technologia inwerterowa jest pozbawiona tej wady – sprężarka klimatyzatorów ściennych Samusng Eco ma regulowaną moc, która dopasowuje się do Twoich potrzeb. To pozwoli zredukować hałas agregatu i zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

KLIMATYZATORY SAMSUNG ECO – FUNKCJA GOOD’SLEEP

Komfortowy sen przy włączonej klimatyzacji to wcale nie takie proste zadanie. Dlatego inżynierowie Samsunga podeszli do sprawy bardzo poważnie i wyposażyli klimatyzatory Samsung Eco w wyspecjalizowany algorytm pracy nocnej. Dzięki niemu będziesz mogła – lub mógł – liczyć na komfortowy sen, a przy okazji zaoszczędzisz energię elektryczną.

KLIMATYZATORY SAMSUNG ECO – AUTOMATYCZNA REGULACJA ŻALUZJI POZIOMYCH

Dzięki tej funkcji klimatyzatory Samsung Eco zapewniają kontrolę nad kierunkiem nawiewu w ten sposób, że możesz wybrać, czy urządzenie ma dmuchać w dół, w górę, czy w jednym z kierunków pośrednich. Jeżeli chodzi o szerokość nawiewu, to jest ona zawsze maksymalna, tak, aby powietrze docierało do jak największej części Twojego pomieszczenia.

PEŁNA ELASTYCZNOŚĆ – CHŁODZENIE, OGRZEWANIE, CYRKULACJA I OSUSZANIE

Te cztery tryby pracy klimatyzatorów Samsung Eco zapewnią Ci pełną elastyczność w użytkowaniu urządzenia. Z chłodzenia skorzystasz w upały, z ogrzewania – w chłodne dni. Kiedy zechcesz po prostu wymieszać powietrze w pomieszczeniu – na przykład po otwarciu okna czy balkonu – włączysz tryb cyrkulacji (wentylatora). Dla maksymalnego obniżenia wilgotności będziesz mogła – lub mógł – włączyć tryb osuszania.

KLIMATYZATORY SAMSUNG ECO – TRYBY TURBO I CICHY

Kiedy zapragniesz chłodu, dużo chłodu i natychmiast – a tak będzie, kiedy wrócisz do domu lub wejdziesz do rozgrzanego biura po upalnym weekendzie – z pomocą przyjdzie Ci tryb Turbo. W tym trybie klimatyzatory Samsung Eco dadzą z siebie wszystko: maksimum chłodu. Z kolei tryb cichy służy do ograniczenia hałasu emitowanego przez urządzenie i dotyczy to zarówno jednostki wewnętrznej, jak i zewnętrznej klimatyzatora.

KLIMATYZATORY SAMSUNG ECO – AUTOMATYCZNA ZMIANA TRYBU PRACY I AUTOMATYCZNY RESTART

Jeżeli nastawisz tryb automatyczny, to nie będziesz musiał – lub musiała – martwić się o to, czy klimatyzator Samsung Eco ma grzać czy chłodzić. Wystarczy, że nastawisz odpowiednią temperaturę docelową, a urządzenie samo przejdzie z trybu grzania w chłodzenie i odwrotnie kiedy zajdzie taka potrzeba. To bardzo wygodne. Automatyczny restart to bardzo przydatna funkcja, szczególnie wtedy, kiedy zostawisz klimatyzator Samsung Eco włączony i wyjdziesz z domu lub z biura. W przypadku przerwy w zasilaniu, po przywróceniu dopływu prądu klimatyzatory ścienne Samsung Eco same się uruchomią z zapamiętanymi wcześniej ustawieniami. ECO 12

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie