• Kategorie
  • Parametry
  • Klimatyzatory kasetonowe

Utrzymanie właściwej temperatury powietrza oraz jego idealnej wilgotności ma duże znaczenie dla zdrowia i dobrego samopoczucia osób przebywających w danym pomieszczeniu. Wszyscy lubimy - podczas upalnego lata – przebywać w pomieszczeniach, w których panuje miły chłód, jednak nie zawsze jest to możliwe. Gwarancję niższej temperatury wewnątrz pomieszczeń daje zamontowanie urządzenia jakim jest klimatyzator.

Czym jest klimatyzator kasetonowy?

Klimatyzator to urządzenie służące do chłodzenia pomieszczeń. Składa się z parownika, sprężarki i skraplacza, które to elementy przyczyniają się do zamiany ciepłego - wpływającego powietrza na zimne -wypływające. Nowoczesne klimatyzatory zaopatrzone są w filtry, za pomocą których z powietrza usuwane są zanieczyszczenia, pleśnie i grzyby, a powietrze wypływające pozbawione jest nadmiaru wilgoci.

Znane marki klimatyzatorów kasetonowych

Prezentujemy Państwu bogatą ofertę klimatyzatorów kasetonowych, znanych i renomowanych firm takich jak LG, Mitsubishi, Gree, Panasonic, Samsung, Toshiba i innych. Charakteryzują się one znakomitymi parametrami technicznymi, funkcjonalnością i estetycznym wykonaniem z materiałów wysokiej jakości. Dzięki zastosowaniu w ich produkcji nowoczesnych rozwiązań technologicznych oczyszczone powietrze jest równomiernie rozprowadzane równolegle do sufitu. Posiadają kilkustopniową regulację nawiewu jedno lub cztero kierunkowego, o różnej mocy.
Klimatyzatory oferowane przez firmę Klima Sky to urządzenia jedno-, dwu- lub kilku- funkcyjne – dzięki zastosowaniu, innowacyjnych rozwiązań – chłodzą, grzeją, suszą powietrze, oraz wentylują pomieszczenia.

Przykładowe modele klimatyzatorów kasetonowych

- Klimatyzator kasetonowy Panasonic KIT-E21RB4EA
- Klimatyzator kasetonowy Fuji Electric RCG18LVLB / ROG18LALL
- Klimatyzator kasetonowy 360° Samsung AC120MN4PKH /
AC120MXADNH
- Klimatyzator kasetonowy Toshiba Inverter 3/4 RAV-SM1404UTP-E /
RAV-SM1404ATP-E

Zapraszamy serdecznie, do zapoznania się z naszą bogatą ofertą nowoczesnych i wielofunkcyjnych klimatyzatorów kasetonowych.