• Kategorie
  • Parametry
  • Klimatyzatory multisplit

Klimatyzator jest obowiązkowym elementem wyposażenia każdego nowego budynku użyteczności publicznej, centrum handlowego, lokalu biurowego czy siedziby firmy. Na klimatyzację często decydują się też właściciele prywatnych mieszkań, które znajdują się na poddaszach lub na górnych kondygnacjach. Instalacja klimatyzacji jest obowiązkowa we wszystkich budynkach, które nie posiadają otwieranych okien.

Klimatyzatory multisplit - nasza oferta

W naszej ofercie dostępne są zarówno jednostki zewnętrzne, jak i jednostki wewnętrzne o mocach od kilku do 16 kW. Pozwala to na chłodzenie pomieszczeń lub zespołów pomieszczeń o powierzchni od kilkunastu do ponad stu metrów kwadratowych. Sprzedajemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, pochodzące od wiodących światowych marek - czyli LG, Gree, Rotenso i Samsunga.

Jednostki zewnętrzne

Oferujemy wysokiej jakości jednostki zewnętrzne o mocy chłodniczej od kilku do kilkunastu kW. Każda z oferowanych przez nas jednostek charakteryzuje się energooszczędnością i wysoką kulturą pracy - wentylatory i dmuchawy pracują tak cicho, jak tylko jest to możliwe. Wszystkie urządzenia zewnętrzne dostępne w naszym sklepie są doskonale zabezpieczone przed oddziaływaniem wody ze środowiska zewnętrznego. Deszcz, śnieg i mróz nie są im straszne.

Jednostki wewnętrzne

W naszej ofercie dostępne są jednostki wewnętrzne przystosowane do montażu na ścianach oraz w suficie. Nawiewy ścienne wykonane są w kolorze białym, przez co w jasnych pomieszczeniach są bardzo dyskretne. Oferujemy również nawiewy kanałowe, które można zabudować w ścianie lub poza nią. Wtedy w pomieszczeniu, które jest chłodzone widoczna jest jedynie kratka nadmuchu. Jednostki wewnętrzne sufitowe, nazywane też kasetonowymi, przeznaczone są przede wszystkim do montażu w biurach oraz w innych pomieszczeniach, w których znajduje się sufit podwieszany. Jasne kolory i skromny design sprawiają, że nawiewy są właściwie niewidoczne na pierwszy rzut oka. Nasza oferta obejmuje wyłącznie najwyższej jakości produkty. Wszystkie klimatyzatory objęte są gwarancją. Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień.