• Kategorie
  • Parametry
  • Klimatyzatory ścienne

Optymalna temperatura panująca w pomieszczeniu wpływa na komfort osób w nim przebywających. Silne upały za oknem przekładają się na warunki panujące we wnętrzach budynków. Zbyt wysoka temperatura nie jest pożądana, powoduje kłopoty z oddychaniem i przegrzewanie się. Odpowiedzią na ten problem jest praca klimatyzacji. Prezentujemy klimatyzatory ścienne.

Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo klimatyzatory ścienne produkowane jedynie przez sprawdzone i uznane marki, które od lat dostarczają najnowocześniejszych technologii klimatyzacyjnych. Wśród asortymentu proponujemy urządzenia firm takich jak: Rotenso, Airwell, Aux, Fuji, Gree, Samsung, Lg, Toshiba, Mitsubishi czy Panasonic. Wszyscy producenci charakteryzują się doświadczeniem i dostarczaniem profesjonalnych produktów. W ofercie są dostępne modele wyposażone w różne dodatkowe funkcje.

Rodzaje klimatyzatorów ściennych?

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie typy klimatyzatorów ściennych. Są to zarówno urządzenia monoblokowe, w których skraplacz i parownik ulokowane są w jednej obudowie, jak i produkty typu split, które wprowadzają rozgraniczenie tego układu. Takie klimatyzatory ścienne charakteryzuje połączenie tych jednostek przewodami, które transportują freon. Klimatyzatory typu split redukują niekorzystne zjawisko napływu ciepłego powietrza w miejsce tego usuwanego, którego przeznaczeniem jest chłodzenie skraplacza. Znajdą Państwo także propozycje niezwykle wydajnych rozbudowanych jednostek, które składają się z kilku niezależnych układów tworzących jedną całość.

Zalety klimatyzatorów ściennych

To, co już w pierwszej kolejności przyciąga uwagę, to fakt, że klimatyzatory ścienne są wyjątkowo atrakcyjnymi i estetycznymi urządzeniami. Większość modeli posiada w pełni nowoczesny design, który stanowi, że klimatyzator staje się swoistym produktem, który można traktować jako ozdobnik wnętrza. Są to urządzenia małe i eleganckie. Mogą występować pod wieloma postaciami, zdobione różnorakim wzornictwem oraz wykończone w rozmaitej kolorystyce. Klimatyzatory ścienne mogą być stosowane zarówno w salonie i kuchni, jak i sypialni. Ich wielką zaletą jest bowiem wyjątkowo cichy tryb pracy, który nie zakłóca ani wykonywania codziennych obowiązków, ani wieczornego spokoju oraz snu. Mimo niewielkiej budowy i wyjątkowo cichej pracy, klimatyzatory ścienne charakteryzują się także wysoką wydajnością i zadowalającymi efektami pracy. Ich funkcjonowanie pomoże zapewnić optymalne warunki temperaturowe w każdym wnętrzu i przetrwać w komforcie nawet największe upały.