• Kategorie
  • Parametry
  • Lg

Klimatyzatory ścienne LG
Odpowiednia temperatura we wnętrzu to podstawa komfortu i przyjemności osób w nim przebywających. Szczególnie w lecie, gdy codzienny żar sprzyja nadmiernemu nagrzaniu się wnętrz domów, sklepów czy miejsc pracy. W miejscach szczególnie narażonych na przegrzanie, warto więc zainteresować się instalacją dobrego klimatyzatora ściennego, który zadba o wyrównanie temperatury to wybranego poziomu oraz sprawi, że przebywanie w danych wnętrzu nie będzie męczące.

Funkcjonalność klimatyzatorów LG

Klimatyzatory ścienne LG posiadają funkcję zarówno chłodzenia w gorące dni, jak i grzania w zimie. W asortymencie znajdują się modele dedykowane mniejszym przestrzeniom mieszkalnym, jak i tym większym (na przykład przemysłowym). Klimatyzatory przystosowane są do pracy w kilku trybach: szybkiego schładzania, trybu automatycznego, który reaguje na zmieniającą się wewnątrz temperaturę, chłodzenia standardowego, wentylacji oraz grzania. W nowoczesnych urządzeniach LG zastosowano wielostopniowy system filtracji zasysanego powietrza - dzięki temu klimatyzator zapewnia wnętrzu świeże powietrze, wolne od szkodliwych i niepożądanych mikroorganizmów i innych substancji oraz likwidację nieprzyjemnych zapachów. Klimatyzatory LG działają na jak najniższym poziomie głośności, by chłodzić pomieszczenie w sposób dyskretny i niezauważalny. Urządzenia posiadają również wbudowany system samooczyszczający, dzięki czemu regularnie usuwane są zanieczyszczenia. Ważny jest również niski, ekonomiczny pobór energii, który nie nadwyręży ogólnego zużycia prądu.

Obsługa

Łatwość i przystępność obsługi oznacza komfort jej użytkowania. Począwszy od prostej, intuicyjnej instalacji, po łatwe nawigowanie i sterowanie funkcjami klimatyzatora - dzięki temu sprawna obsługa nie sprawi żadnego problemu. Dzięki pilotowi, urządzeniem można sterować z każdego miejsca pomieszczenia, nawet znacznie oddalonego od klimatyzatora. Zapewnia to dodatkową wygodę korzystania z klimatyzatora ściennego LG. Każdy użytkownik może ponadto w łatwy sposób wprowadzić do pamięci urządzenia swoje indywidualne preferencje, dzięki czemu temperatura w pomieszczeniu będzie stale dostosowana do jego potrzeb.

Wygląd zewnętrzny

Dobry klimatyzator musi nie tylko bezbłędnie działać. Jako iż jest to element widoczny, powinien stanowić integralną część wystroju całego wnętrza i wizualnie do niego pasować. Klimatyzatory ścienne LG cechują się modernistycznym, eleganckim designem, który nie wpłynie negatywnie na całokształt prezencji pomieszczenia, a nawet doda mu nowoczesnego charakteru.