• Kategorie
  • Parametry
  • Lg

Klimatyzatory ścienne LG
Odpowiednia temperatura we wnętrzu to podstawa komfortu i przyjemności osób w nim przebywających. Szczególnie w lecie, gdy codzienny żar sprzyja nadmiernemu nagrzaniu się wnętrz domów, sklepów czy miejsc pracy. W miejscach szczególnie narażonych na przegrzanie, warto więc zainteresować się instalacją dobrego klimatyzatora ściennego, który zadba o wyrównanie temperatury to wybranego poziomu oraz sprawi, że przebywanie w danych wnętrzu nie będzie męczące.

Funkcjonalność klimatyzatorów LG

Klimatyzatory ścienne LG posiadają funkcję zarówno chłodzenia w gorące dni, jak i grzania w zimie. W asortymencie znajdują się modele dedykowane mniejszym przestrzeniom mieszkalnym, jak i tym większym (na przykład przemysłowym). Klimatyzatory przystosowane są do pracy w kilku trybach: szybkiego schładzania, trybu automatycznego, który reaguje na zmieniającą się wewnątrz temperaturę, chłodzenia standardowego, wentylacji oraz grzania. W nowoczesnych urządzeniach LG zastosowano wielostopniowy system filtracji zasysanego powietrza - dzięki temu klimatyzator zapewnia wnętrzu świeże powietrze, wolne od szkodliwych i niepożądanych mikroorganizmów i innych substancji oraz likwidację nieprzyjemnych zapachów. Klimatyzatory LG działają na jak najniższym poziomie głośności, by chłodzić pomieszczenie w sposób dyskretny i niezauważalny. Urządzenia posiadają również wbudowany system samooczyszczający, dzięki czemu regularnie usuwane są zanieczyszczenia. Ważny jest również niski, ekonomiczny pobór energii, który nie nadwyręży ogólnego zużycia prądu.

Obsługa

Łatwość i przystępność obsługi oznacza komfort jej użytkowania. Począwszy od prostej, intuicyjnej instalacji, po łatwe nawigowanie i sterowanie funkcjami klimatyzatora - dzięki temu sprawna obsługa nie sprawi żadnego problemu. Dzięki pilotowi, urządzeniem można sterować z każdego miejsca pomieszczenia, nawet znacznie oddalonego od klimatyzatora. Zapewnia to dodatkową wygodę korzystania z klimatyzatora ściennego LG. Każdy użytkownik może ponadto w łatwy sposób wprowadzić do pamięci urządzenia swoje indywidualne preferencje, dzięki czemu temperatura w pomieszczeniu będzie stale dostosowana do jego potrzeb.

Wygląd zewnętrzny

Dobry klimatyzator musi nie tylko bezbłędnie działać. Jako iż jest to element widoczny, powinien stanowić integralną część wystroju całego wnętrza i wizualnie do niego pasować. Klimatyzatory ścienne LG cechują się modernistycznym, eleganckim designem, który nie wpłynie negatywnie na całokształt prezencji pomieszczenia, a nawet doda mu nowoczesnego charakteru.

Klimatyzator ścienny Lg Standard Plus PM09SP
Produkt niedostępny
Klimatyzator ścienny Lg Standard Plus PM12SP
Produkt niedostępny
Klimatyzator ścienny Lg Standard Plus PM18SP
Produkt niedostępny
Klimatyzator ścienny Lg Deluxe DM09RP
Produkt niedostępny
Klimatyzator ścienny Lg Deluxe DM12RP
Produkt niedostępny
Klimatyzator ścienny Lg Deluxe DM18RP
Produkt niedostępny
Klimatyzator ścienny Lg Deluxe DM24RP
Produkt niedostępny
Klimatyzator ścienny Lg Artcool Mirror AM18BP
Produkt niedostępny
Klimatyzator ścienny Lg Prestige H09AL
Produkt niedostępny
Klimatyzator ścienny Lg Prestige H12AL
Produkt niedostępny
Klimatyzator ścienny Lg Prestige H09AP
Produkt niedostępny
Klimatyzator ścienny Lg Prestige H12AP
Produkt niedostępny
Klimatyzator ścienny Lg Standard Plus PC24SQ
Produkt niedostępny
Klimatyzator ścienny Lg Deluxe DC24RQ
Produkt niedostępny
Klimatyzator ścienny Lg Standard S24EQ
Produkt niedostępny
Klimatyzator ścienny Lg Artcool AC18BQ
Produkt niedostępny