• Kategorie
  • Parametry
  • Lg

Klimatyzatory kasetonowe LG

Firma Lg od 1968 roku jest przodownikiem innowacji w branży klimatyzacyjnej. Przez ostatnie 10 lat, firma LG wielokrotnie była światowym liderem w sprzedaży klimatyzatorów pokojowych. W 2008 roku LG jako pierwsza firma w historii sprzedała ponad 100 milionów klimatyzatorów. Ugruntowana pozycja firmy LG jako lider nowoczesnych technologii w branży klimatyzacyjnej to zasługa długoletniej pracy, doświadczenia oraz ciągłego rozwoju, który owocował coraz to nowszymi rozwiązaniami. Oferując wysokowydajne i skuteczne urządzenia przeznaczone zarówno do domów, jak i wielkopowierzchniowych obiektów, LG zapewniło sobie pewną i stabilną pozycję na rynku. Produkty tej marki są synonimem jakości i nowoczesności i tak tez jest z klimatyzatorami kasetowymi.

Klimatyzatory kasetonowe LG - nowoczesność i skuteczność w jednym

Klimatyzatory kasetonowe LG charakteryzują się bardzo dobrą skutecznością oraz szybkością działania. Urządzenia wyposażone są w 4-stronny nadmuch, dzięki czemu powietrze równocześnie wypełnia całą powierzchnię. Ponadto intuicyjne i nowoczesny system sterowania, umożliwia tygodniowe programowanie, zdalne ustawianie temperatury, automatyczny restart, oraz automatyczną zmianę trybu pracy. Wentylatory LG wyposażone są również w: *turbowentylator - zapewniający szybką wentylację pomieszczenia, co jest szczególnie przydatne na przykład po długotrwałej nieobecności *pompkę podnoszącą skropliny na dużą wysokość *funkcję zerowego zużycia baterii *sterownik centralny *zabezpieczenia dostępu przed dziećmi długie instalacje chłodnicze * technologię gorącego startu.

Klimatyzatory kasetowe LG - jakość za rozsądną cenę

W naszej ofercie znajdziecie Państwo różne modele kasetowych klimatyzatorów firmy LG, moc oraz wydajność urządzenia, powinna być dostosowana do powierzchni pomieszczenia. Klimatyzatory LG doskonale sprawdzą się zarówno w warunkach domowych, jak i świetnie nadają się do lokali użytkowych, lokali gastronomicznych, biur, sal konferencyjnych, w których potrzebna jest szybka i skuteczna klimatyzacja, która zagwarantuje użytkownikom komfort pracy.