• Kategorie
  • Parametry
  • Rotenso

Klimatyzatory ścienne Rotenso

Firma Rotenso specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu zaawansowanych urządzeń oraz instalacji klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania. Opierają się one o wysokowydajną i energooszczędną technologię Inverterową, która stała się wyznacznikiem jakości i innowacji firmy Rotenso.

Wśród klimatyzatorów ściennych na uwagę zasługują najnowsze modele, które producent wprowadził na rynek w ostatnich miesiącach. Wyróżniają się nie tylko nowoczesnym designem idealnie komponującym się z aranżacjami salonów, korytarzy i sypialni, ale też posiadają programator czasowy, pamięć autorestartu, tryb ciszy, system kontroli nawiewu oraz wiele innych funkcji, które ułatwiają zarządzanie klimatyzacją. Ponadto, można je obsługiwać z wykorzystaniem urządzeń mobilnych, co na pewno sprzyja budowie inteligentnego domu.

Nowa seria klimatyzatorów ściennych Rotenso pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury każdego dnia. Różnorodność parametrów każdego modelu sprawi, że bez problemów dobierzemy urządzenie odpowiednio do pomieszczenia, w którym będzie instalowane, jak również do naszych potrzeb. Będzie idealne zarówno do sypialni, jak i dużego salonu.

Innowacyjne klimatyzatory ścienne Rotenso

Wszystkie klimatyzatory ścienne Rotenso stworzone są wg technologii Inverter, która pozwala na maksymalne wykorzystanie urządzenia przy minimalnym zużyciu energii. Mają wbudowane Energooszczędne Silniki BLDC SKYᴿ. Posiadają pamięć autorestartu, dzięki czemu unikniemy ponownego wprowadzania ustawień po każdym wyłączeniu. Tryb ciszy zwolni wewnętrzny wentylator i zapewni nam komfort przy oglądaniu filmu lub przy popołudniowej drzemce, utrzymując przy tym ustawioną temperaturę. Regulator nawiewu ułatwi dostosowanie pracy klimatyzatora do naszych potrzeb, a programator czasowy pomoże w utrzymaniu temperatury pod naszą nieobecność i dodatkowo zmniejszy zużycie energii. Dzięki funkcji snu możemy wprowadzić ustawienia dotyczące temperatury i godzin w jakich zazwyczaj kładziemy się do łóżka. Zapewni nam to spokojny sen i zaoszczędzi ciągłego zmieniania ustawień.


W przypadku wycieku freonu, poinformuje nas o tym odpowiednia sygnalizacja. Temperatura i tryb aktualnej pracy jest widoczny na wyświetlaczu LED. Do każdego urządzenia dołączony jest poręczny pilot bezprzewodowy. Dodatkowo dzięki funkcji SMART WiFi ZEN sterować nim za pomocą urządzeń mobilnych, co z pewnością ułatwia ich obsługę. Każdy z modeli ma jeszcze wiele innych dodatkowych funkcji, a o ich znaczeniu i zastosowaniu przeczytamy w dołączonej do zestawu instrukcji.

Urządź mieszkanie z klimatyzatorem ściennym Rotenso!

Dzięki nowoczesnemu design'owi  i neutralnym kolorom klimatyzatory ścienne marki Rotenso dopasujemy do każdego wnętrza. Ich niewielkie rozmiary pozwolą na zawieszenie na ścianie w każdym, nawet małym pomieszczeniu. Antykorozyjne pozłacane lamele sprawiają, że przez długie lata zachowają ładny wygląd.