• Kategorie
  • Parametry
  • Samsung

Klimatyzatory ścienne Samsung

Samsung, to jedna z tych marek, która szturmem zdobywa rynek konsumentów użytkowników szeroko rozumianej elektroniki użytkowej na całym świecie. Nic więc dziwnego, że jego produkty zagościły w gospodarstwach domowych również pod postacią klimatyzatorów ściennych.

Nowoczesna technologia nawiewu

Bolączką większości klimatyzatorów była specyficzna forma nawiewu, która generowała zimne podmuchy powietrza, prowadzące w konsekwencji do powstawania charakterystycznego dyskomfortu termicznego. W rozwiązaniach oferowanych przez firmę Samsung, tradycyjna dysza została zastąpiona przez nowoczesny układ, oparty na setkach niewielkich otworów, które minimalizują ryzyko wspomnianego podmuchu.

Zaawansowana automatyka

Klimatyzatory ścienne Samsung mogą pracować w zaawansowanych trybach pracy, przełączając się pomiędzy poszczególnymi funkcjami. Przykładem zaimplementowania tej technologii w produktach Samsunga jest specjalna funkcja, umożliwiająca szybkie schłodzenie do wybranej temperatury a następnie - utrzymanie jej na odpowiednio niskim poziomie w trybie podtrzymania i oszczędności energii.

Nowoczesny układ

Nowoczesne klimatyzatory ścienne Samsung, zostały wyprodukowane w oparciu o tzw. formę trójkąta. Nazwa ta odnosi się do charakterystycznego kształtu urządzenia, która zapewnia większą powierzchnię wymiany powietrza, wpływającą na wzrost efektywności pracy klimatyzatora.

Ochrona przed zanieczyszczeniami

Zaawansowany układ filtracyjny wprowadzony do ściennych klimatyzatorów Samsunga sprawia, że generowany przez nie strumień chłodnego powietrza jest nie tylko chłodny, ale i krystalicznie oczyszczony. W ten sposób chronimy siebie i swoich bliskich przed oddziaływaniem niebezpiecznych bakterii, wirusów i grzybów.

Zarządzanie SMART

Zaletą klimatyzatorów ściennych Samsunga, jest możliwość sterowania nimi w sposób bezprzewodowy. Obsługa urządzenia może odbywać się za pośrednictwem sieci WiFi. Dzięki temu, możemy nim sterować zarówno w oparciu o klasyczny PC, jak również (z zastosowaniem specjalnej aplikacji) urządzenia mobilne.

Podsumowując, klimatyzatory ścienne Samsung to rozwiązania nowoczesne, profesjonalne i wszechstronne.