• Kategorie
  • Parametry
  • Venture Industries

Wentrylatory Ventrue Industries

Firma Venture Industries od 1990 r. Produkuje wentylatory. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży wentylacyjnej firma doskonale rozumie potrzeby swoich klientów, oferując im najwyższej jakości produkty, dopasowane do ich oczekiwań.

Venture Industries - tradycja przekuta w sukces

Venture Industries to przedsiębiorstwo, które jest przykładem, że lata doświadczenia i obecności na rynku nie idą na marne, wręcz przeciwnie, wciąż przekuwane są w sukces. Nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, których poszukują inżynierowie z Venture Industries, dopasowywane są do wymagań rynku. Firma zajmuje się produkcją takich urządzeń wentylacyjnych jak:
*wentylatory *centrale wentylacyjne *odciągi stanowiskowe *akcesoria wentylacyjne *elastyczne przewody do wentylacji i odciągów miejscowych

Świeże, czyste i suche powietrze, gwarancją dobrego samopoczucia

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wentylatory do domu, mieszkania, firmy, biura, oraz innych budynków użytkowych. Wybierając urządzenie, należy wziąć pod uwagę powierzchnię użytkową, na której będzie ono pracowało, a także miejsce montażu. Wśród dostępnych wentylatorów z firmy Venture Industries mogą Państwo znaleźć urządzenia przeznaczone do montażu na ścianie, w ciągu kanałów lub na wylotach przewodów wentylacyjnych na dachu. Montaż wentylatora zapewni czyste powietrze oraz ochroni dom przed wilgocią, pleśnią czy grzybami, które pojawiają się w pomieszczeniach niewentylowanych i bardzo niekorzystnie wpływają na zdrowie i dobre samopoczucie mieszkańców.
Wentylatory Venture Industries to pewność i skuteczność, potwierdzona wieloletnim doświadczeniem.