• Kategorie
  • Parametry
  • Wanas

 

Rekuperatory Wanas

Wanas to polski producent rekuperatorów i osprzętu wentylacyjnego. W swoich działaniach i nowo realizowanych projektach pracownicy wykorzystują wieloletnie doświadczenie i wypracowane przez lata patenty. Proponowane rozwiązania charakteryzują się łatwą instalacją, jak np. WANAS 350 i WANAS 550, które dostępne są w dwóch wersjach – pionowej oraz poziomej.

Firma Wanas od początku swojej działalności udowadnia, że potrafi zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jako pierwsza wprowadziła na rynek sterownik tygodniowy do rekuperatora z dotykowym wyświetlaczem. Takie rozwiązanie pozwala dokładnie ustawić wymagane wydatki powietrza w konkretnych przedziałach czasu. Każde kolejne urządzenie w opinii samej firmy ma być lepsze, wyróżniać się jeszcze efektywniejszą i wydajniejszą pracą, dostarczając jeszcze więcej korzyści jego przyszłym użytkownikom.

Zalety Rekuperatorów Wanas

Rekuperatory Wanas charakteryzują się podwyższoną wytrzymałością, niezawodnością oraz żywotnością. Urządzenia marki Wanas są odporne nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale również warunki eksploatacji. Ich solidne wykonanie przekłada się na bezawaryjna pracę. Produkty tej marki pozostaną w nienaruszonym stanie przez długi czas. Nie wymagają częstej konserwacji, a ponadto cechują się niską awaryjnością.

Wanas - Najwyższy poziom wydajności

Rekuperatory Wanas odznaczają się wysokim poziomem wydajności, niezależnie od warunków otoczenia. Stosowanie tych urządzeń przynosi wymierne efekty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. W tej kategorii znajdują się nie tylko rekuperatory (wymienniki aluminiowe), ale również moduły standardowe, moduły internetowe, czy też chłodnice wodne.

Warto dodać, że urządzenia różnią się między sobą parametrami technicznymi, przez co każdy model sprawdzi się w innych warunkach. Dla przykładu - rekuperator Wanas 345 dedykowany jest powierzchniom do 150m2, natomiast rekuperator Wanas 900 H przeznaczony jest do powierzchni do 500m2.

Nowoczesne technologie

W rekuperatorach Wanas stosowane są wyłącznie sprawdzone oraz innowacyjne technologie, które przekładają się na ich wysoką sprawność oraz komfort eksploatacji. W niektórych modelach poziom sprawności osiąga nawet 95%. Za optymalny poziom nawiewu odpowiada szczelny i automatyczny bypass. Trzeba także wspomnieć, że urządzenia tego producenta są wyjątkowo skuteczne w odzyskiwaniu ciepła, a jednocześnie nie pochłaniają dużej ilości energii. Zastosowanie trzech algorytmów chroni wymienniki przez zamarznięciem. Wszystko to sprawia, że inwestycja zwróci się bardzo szybko.