• Kategorie
  • Parametry
  • wentylatory kanałowe

Wentylatory Harmann kanałowe

Wentylatory kanałowe Harmann stanowią szeroką ofertę urządzeń, które cechują się zróżnicowaną budową, a także różnymi parametrami technicznymi. Wśród wielu serii urządzeń od firmy Harmann są te, które cechują się ponadprzeciętną wydajnością, czego przykładem są wentylatory kanałowe JETTEC EC o wydajności równej 20200 V max[m3/h]. Cechują się nowoczesnym silnikiem EC, kompaktową obudową i profilowanymi łopatkami, które zachowują możliwie jak najmniej turbulentny przepływ.

Oprócz klimatyzatorów kanałowych JETTEC  EC, proponujemy Państwu również inne rozwiązania cechujące się także wysoką wydajnością, sprawnością pracy i ciekawymi nowoczesnymi funkcjami. W naszej ofercie dostępne są także klimatyzatory kanałowe od firmy Harmann tj. ML PRO, RM i ML.

Wentylatory kanałowe Harmann - postaw na jakość

Wentylatory kanałowe Harmann odznaczają się ponadprzeciętna wytrzymałością oraz niezawodnością. Dostępnych jest wiele różnych modeli, które różnią się między sobą nie tylko rozmiarem, ale również parametrami technicznymi. W ofercie znajdują się urządzenia o podwyższonym poziomie wydajności, jednak wszystkie wentylatory kanałowe Harmann są niezwykle funkcjonalne i przystosowane do nowoczesnych rozwiązań.

Innowacyjna konstrukcja

Urządzenia Harmann wyróżniają się konstrukcją wirnika, która zapewnia długotrwałą oraz bezproblemową pracę. Takie wentylatory świetnie sprawdzają się instalacjach domowych, a także użyteczności publicznej. Ponadto posiadają one optymalnie wyprofilowane kierownice, dzięki czemu generowany strumień powietrza jest zrównoważony. Właśnie dlatego znakomicie sprawdzą się jako urządzenie do wyrównywania prędkości przepływu powietrza w całym układzie. Unikatowa budowa wirnika sprawia, że możliwe jest osiągnięcie przepływu osiowego (w początkowej fazie). Praca urządzenia może być regulowana.

Wysoka trwałość

Dostępne są wentylatory kanałowe, które mogą pracować w temperaturze 50 ÷ 80°C. Odpowiadają za to specjalistyczne zabezpieczenia termiczne. Dokładna wartość tego parametru zależy od konkretnego modelu.

Należy również wspomnieć o tym, że obudowy urządzeń produkowane są z wysokogatunkowej stali. Do ich wytworzenia stosuje się tłoczoną stalową blachę, która dodatkowo jest wzmocniona poprzez cynkowanie i lakierowanie.

Estetyczny design

Wentylatory kanałowe Harmann odznaczają się również ciekawym i modernistycznym designem. Są one estetycznie i starannie wykończone, co przekłada się także na ich żywotność. Wysoka funkcjonalność, sprawność oraz bezawaryjność sprawiają, że produkty Harmann polecane są przez najlepszych specjalistów oraz ekspertów z branży.